Slaný na mapě - klikněte pro seznam portálů 250 vybraných měst České republiky
Portál Slaný
Domů - Portál SlanýKontaktyVytisknoutMapa stránek
Hledat
v sekci
HLEDAT
Vítá Vás informační portál města Slaného, součást celorepublikového projektu portalymest.cz!

Úvodní stránka > Katalog firem > Vše pro firmy > Výrobci vybavení a techniky pro firmy > Výroba dopravní a manipulační techniky > Výroba jeřábů, výtahů a eskalátorů > ČKD Mobilní Jeřáby, a.s.

Upozornění

Tyto stránky vyžadují povolený JavaScript. Pokud chcete využívat všech možností, které projekt portalymest.cz nabízí, doporučujeme JavaScript zapnout.

ČKD Mobilní Jeřáby, a.s.

Fotogalerie:
Autojeřáb AD10
Autojeřáb AD 10 je určený pro stavební a montážní práce. Autojeřáb je dodáván s dvoudílným teleskopickým výložníkem a hydraulikou Danfoss s joysticky.
Autojeřáb AD14
Autojeřáb AD 14 je mobilní jeřáb s třídílným teleskopickým výložníkem. Autojeřáb patří do kategorie silničních jeřábů s plně otočným vrškem a sklopným výložníkem, který umožňuje zvedání a přemisťování břemen na měnitelném vyložení. Maximální nosnost břemene 14 000 kg.
Autojeřáb AD20.2
Autojeřáb AD 20 je určený pro stavební a montážní práce i v těžkém terénu. V základním provedení jej dodáváme pod označením AD 20.2 na podvozku TATRA, nebo na jiném vhodném podvozku dle přání zákazníka s třídílným teleskopickým výložníkem.
Autojeřáb AD30
Autojeřáb AD 30 je určený pro stavební a montážní práce i v těžkém terénu. Jeřáb má čtyřdílný teleskopický výložník. Nadstandardní výbava - hydraulika může být osazena řídícími prvky DANFOSS s joysticky, dva nástavce - příhradový a trubkový, atd. Maximální nosnost 30 000 kg.
Vyprošťovací jeřáb AV30
Víceúčelový vyprošťovací jeřáb AV30. Jsou zde zachovány vlastnosti pro klasické jeřábování, které jsou rozšířeny o schopnost stroje při vyprošťování havarovaných vozidel (naviják RAMSEY RPH 45 000 o tahu v laně 20 t) a odtahování havarovaných vozidel (hydraulické odtahové zařízení o nosnosti 7,5 t).
Vyprošťovací jeřáb AV20
Víceúčelový jeřáb AV 20 je mobilní zdvihací zařízení na podvozku TATRA, určené jak pro jeřábové práce do maximální nosnosti 20 000 kg, tak pro práce vyprošťovací, převážení břemen na háku a vlečení poškozených vozidel. Vybavení stroje navijákem (alternativně 2 ks) a vyprošťovacím příslušenstvím.

Schránka:
Přidej do schránky.

Autojeřáby značky ČKD od českého výrobce s dlouholetou tradicí. Výroba , prodej a servis autojeřábů a vyprošťovacích jeřábů o nosnosti 10-30 tun, montovaných na automobilové podvozky např. TATRA, MERCEDES-BENZ, MAN, IVECO, atd. Všechny jeřáby jsou vybaveny vícedílným teleskopickým výložníkem, plně hydraulickým ovládacím systémem, mikroprocesorovým řízením stability jeřábu atd. Všechny použité podvozky jeřábů splňují minimálně ekologické podmínky EURO IV. Staň se naším fanouškem na facebooku - http://www.facebook.com/pages/CKD-autojeraby/163186218962


Adresa a kontaktní informace:
ČKD MOBILNÍ JEŘÁBY, A.S.
POLITICKÝCH VĚZŇŮ 1337
274 01  SLANÝ 1

telefon:+420 312 526 210
fax:+420 312 526 210
Adresa na mapě:
GPS: N50°14'27,96"; E14°5'4,92"
Další kategorie, kde se záznam nachází:
Zpráva pro ČKD Mobilní Jeřáby, a.s.
Vaše jméno:

Váš email:

Váš telefon (+420XXXYYYZZZ):

Zpráva:

Obrázek s 4-místným kódem (pokud je kód nečitelný, můžete ho nekonečně měnit)

4-místný kód z obrázku modrou barvou:

A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj
ID záznamu: 41489

Hledej v okolí

přetažením ikony nastavíte vaši pozici na mapě
přetažením ikony nastavíte velikost okruhu vyhledávání
Hledej v okruhu do vzdálenosti km Nastav

Facebook

Sdílejte

Sdílejte: Portály měst
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Sdílejte: Portál Slaný
A co vy na to? Facebook Twitter Google záložka Delicious záložka Linkuj

Rádi uvítáme

Součást celorepublikového projektu portalymest.cz!
Domů | Kontakty | Novinky | Mapa stránek | Vytisknout | Přidat do oblíbených
Copyright © 2008 - 2018 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena